top of page
Concrete Wall

Oratora tēls un harisma 1:1

individuālas konsultācijas 

vadītājiem, politiķiem, profesionāliem oratoriem

runa ar karogiem.jpg

Ko auditorija cer sagaidīt no tikšanās brīža ar oratoru, kādi ir tās priekšstati un aizspriedumi, ja tādi ir? Kurš  ir gudrāks, auditorija vai orators? Vai ir skaidri oratora globālie un egoistiskie mērķi, virsuzdevumi, kāds nepieciešams emocionālais stāvoklis, enerģija u.c. Dažādu jautājumu uzdošana sev pirms uzstāšanās, ir ceļš uz  izpratni par abu pušu vajadzībām. Varbūt kādam ir svarīgi redzēt harismātisku personību, citam profesionālu ekspertu vai vienkārši aizrautīgu cilvēku, kurš veido dialogu ar auditoriju. Cik tālu var plānot uzstāšanās rezultātus, klausītāju reakcijas, nepieciešamo iespaidu vai pat mainīt jau izveidojušos iespaidu par oratoru? Kādā virzienā jāmainās oratoram, viņa iedarbības veidiem, žestiem, stājai, palīglīdzekļiem, lai sasniegtu ļoti precīzu, iepriekš formulētu rezultātu? Atbildes uz jautājumiem un atklāsmes par profesionāla oratora slēptajām iespējām tikai individuālajās konsultācijās 1:1. Ja ir radies jautājums, tad noteikti ir atbilde! Jo konkrētāks jautājums un mērķis, jo precīzāka atbilde kā risināt šo uzdevumu ...

  cena PĒC VIENOŠANĀS

Concrete Wall

Efektīva informācijas pasniegšana

konsultatīvas apmācības

servisa organizācijām, pārdošanas darbiniekiem

Mēs bērnībā spēlējām"klusos telefonus", kur spēles beigās, vienmēr izrādījās ka informācija kas iečukstēta ausī pirmajam dalībniekam, ir pilnībā mainījusies nonākot pie pēdējā.

Tā notiek arī realitātē, uzņēmumu iekšējā komunikācijā. Skaļi pateikts ne vienmēr nozīmē - līdz galam sadzirdēts, pareizi saprasts un pilnībā skaidrs abām komunikācijā iesaistītajām pusēm. Vai apzināmies kā mēs veidojam iespaidu par sevi, pakalpojumu, uzņēmumu kuru pārstāvam? Kādus iedarbības līdzekļus iespaida radīšanais izmantojam apzināti, kādus neapzināti?  

Kāpēc klients mums liek vērtējumu ** vai ***** zvaigznītes?

Tam vienmēr ir kāds cēlonis ...   

ar mikrofonu.jpg

  cena: 1h=180€ vai pēc vienošanās

Concrete Wall

Auditorijas uzmanības vadīšana

konsultatīvas apmācības

organizāciju darbiniekiem un oratoriem ar pieredzi

klausitaji.jpg

Tēma par auditorijas uzmanības piesaistīšanu, noturēšanu un vadīšanu,  zināmā mērā ir pat "delikāta", jo prasa atbildību no oratora.  Auditorijas uzmanībai ir vistiešākais sakars gan ar bailēm no publiskās uzstāšanās, gan ar gūto gandarījumu par laiku kas pavadīts kopā ar šo auditoriju. Cik daudz mēs apzināmies, kas ar mums notiek auditorijas priekšā, ko un cik mēs spējam kontrolēt?

Kā mēs varam, drīkstam un pat esam spiesti vadīt procesus kas liek auditorijai neapzināti sekot oratora domai, reaģēt, iesaistīties un atbildēt uz jautājumiem, piekrist mūsu idejai.

  cena: 1h=180€ vai pēc vienošanās

Concrete Wall

Gatavošanās runai

 individuālas konsultācijas attālināti

Sagatavošanās komunikācijas situācijai ir panākumu pamats. Kā jūs gatavojaties gaidāmajai oficiālajai uzrunai, apsveikumam, atbildīgai prezentācijai, diskusijai, darba intervijai? Par ko jūs domājat un uztraucamies vispirms? Kāds ir šīs uzstāšanās mērķis un par ko patiesībā būtu jādomā, lai prāts nerīkotu histērijas kad nostāsieties auditorijas priekšā un ieskatīsieties acīs saviem klausītājiem vai surunu biedriem?

Kad stress un uztraukums dara savu, tad ir par vēlu sākt domāt

"Ko lai tagad daru, kā lai atbildu, kādēļ man uzdod tik daudz jautājumu"? Skats no malas un speciālista konsultācija noteikti var palīdzēt visu "salikt pa plauktiņiem". Visam var sagatavoties! Mieru, tikai mieru...

runatajs.jpg

Piesakies konsultācijai ar savu runas ideju un kopīgi atradīsim labāko veidu kā sasniegt vēlamo rezultātu...

  cena: 1h=80€

Concrete Wall

ORATORA SEPTIŅI NĀVES GRĒKI

publisks lasījums un diskusija

dažāda līmeņa VADĪTĀJIEM UN visiem kam uzstāties nepatīk...

Mikr foto.jpg

Tēma kas radās vērojot lieku skaitu pieredzējušu oratoru uzstāšanos. Secinājums: arī lieliski prezentētāji un profesionāļi pieļauj komunikācijas kļūdas ko auditorija nepiedod. Viņi paši to neapzinās vai arī nepiešķir tam nozīmi, bet tā rezultātā jūtami mazina savu spēju iedarboties uz auditoriju un palikt atmiņā, nesaņem atbilstošu atzinību, atbalstu vai ovācijas. Vai tev ir pazīstama sajūta ka tevi īsti nesaprata? Kurā komunikācijas brīdī tu neievēroji kādu no publiskās komunikācijas pamatprincipiem?

  cena: 1,5h=220€

Concrete Wall

Publiskās komunikācijas tehnikas

publisks lasījums vai konsultatīvas apmācības

katram kurš cenšas kļūt rofesionālāks orators...

Oratora mākslas virsotnes sasniedz tikai tie kuri ir sagatavoti teorētiski, izprot komunikācijas pamatprincipus un noteikti tos pielieto praktiski. Lielisks orators ne tikai domā un dara, bet uzstāšanās laikā arī pārbauda vai auditorija ir sapratusi un spēj sekot domai, viņš arī mācās no katras komunikācijas situācijas. Šos procesus var apvienot vienā terminā "redzēt-dzirdēt-just"... Par to un daudziem citiem būtiskiem publiskās komunikācijas pamatprincipu pielietošanas paņēmieniem, ar praktiskiem piemēriem, runāsim šajās 3x 90 min. apmācībās.

  cena: no 420€ vai pēc vienošanās

flipcart.jpg
bottom of page