Search
  • Dzintars Belogrudovs

Lai kaut ko sasniegtu ir jārīkojas

Updated: Apr 30, 2019

Mēs dzīvojam sabiedrībā, kur katram indivīdam ir noteikts statuss. Mēs tiecamies pēc citu indivīdu uzmanības, smaida, atzinības, mūs ietekmē normas un pieņēmumi, viedokļi un pat acu skatieni...


Ja vēlamies panākumus vai izmaiņas dzīvē, darbā, attiecībās - mums ir jāmainās pašiem. Jāsāk domāt un darīt jaunas lietas, pilnveidoties, mācīties un izvēlēties jaunas vērtības. Tas nozīmē aktīvi rīkoties un uzdrošināties pieņemt lēmumus.


"Ir jācenšas sevī izkopt spēju izdarīt izvēli, un tam nepieciešams raksturs un garīga uzdrīkstēšanās". Mohandass Karamčands Gandijs (1869 – 1944)

Harisma?

Ir cilvēki kuri pievelk apkārtējo uzmanību kā magnēti. Mēs tiecamies ar viņiem parunāt vai iepazīties, būt viņu tuvumā. Šādas spējas piemīt ne tikai tādiem pasaules līderiem, kā Dalailamam, Mahatmam Gandijam, mātei Terēzei, bet arī prezidentiem, aktieriem, dziedātājiem un ambicioziem uzņēmējiem. Šo īpašību dēvē par harismu un tieši tā visbiežāk palīdz iekarot cilvēku sirdis un pievērst uzmanību konkrētai personībai. Mums katram ir sava harisma, tikai daži no tās izpausmēm baidās un slēpj to. Neturi sveci zem pūra! Esi pārliecināts par sevi un liec cilvēkiem justies īpašiem pievēršot tiem uzmanību. Uzsmaidi, ieskaties tiem acīs... Harisma ir mistiska pievilcība un šarms, apvienojumā ar patiesu atklātību, neviltotu smaidu, iekšēju mieru, pārliecību un ticību saviem spēkiem.


Nebaidies no savas Harismas


“Esi pārliecināts par sevi un liec cilvēkiem justies īpašiem, pievēršot tiem uzmanību!”

Pārliecība par sevi, uzdrīkstēšanās paust savu viedokli, to neuzspiežot, uzņemties situācijas vadību kad visi gaida kas notiks tālāk ..., ir drosme uz ko ne katrs ir gatavs. Bet kad tas notiek, visi ir bezgala apmierināti ka kāds noveda visu līdz galam. Pazīstama situācija? Tu biji tas kurš uzņēmās vadību vai kāds cits?Esi godīgs pret sevi


“Ja tev kaut kas nepatīt - maini to. Ja nevari mainīt - pieņem. Ja nevari pieņemt - aizej un nenožēlo!”
45 views0 comments

Recent Posts

See All